KÕIK MEIE E-POES MÜÜDAVATE TOODETE PILDID ON REAALSED JA ISE PILDISTATUD!!

Kõiki Styled kollektsiooni kuuluvaid tooteid disainitakse ja valmistatakse Eestis.
Styled kollektsiooni valmistame ise algusest lõpuni ja tooted on saadaval ainult meie e-poes.

Styled disainerkleidiga oled unikaalne. Kleite on valmistatud piiratud koguses ning ei ole mõeldud masstoodanguks.

KOGU KAUP ON KOHE OLEMAS!

Müügitingimused kehtivad www.Styledcollection.ee kaupade ostmisel.
Meie E-poes müüdavate toodete hinnad on  eurodes ning on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba
kättetoimetamise eest.
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Omniva pakiautomaati tellides on postikulu 3,20€, Itella Smartpost 2,99€, Itella Smartpost Soome 9€, EU Shipping 12,99€.
Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Müüjal on õigus igal ajal muuta E-poes kuvatavaid hindu. Kui E-poes on muudetud hindu pärast Kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Müüja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

 

 

Tellimuse vormistamine:

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita
nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse
ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Styled OÜ arvelduskontole. Tellimuste eest saab tasuda arve alusel ülekandega, pangalingiga või Paypali kontoga. Kõik e-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel,
teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba
kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tellimuse kinnitus vajaliku makseinfoga saadetakse teile e-mailile. Makse selgitusse märkida tellimuse kinnituses olev Tellimuse number.  Originaalarve saadetakse koos kaubaga.

Tellimused käsitletakse E-R ajavahemikul 9:00 – 17:00.

Tarnetingimused:

Pärast müügitingimuste jõustumist komplekteerib E-pood tellimuse 1-5 tööpäeva jooksul ning annab selle kohaletoimetamiseks üle logistikafirmale.

Kättetoimetamise aeg 1-3 päeva.

Tarneaeg võib pikeneda 2-3 päeva, kui tegemist on STYLED COLLECTION tootega.

Kui toode pole ette õmmeldud, läheb see peale tellimuse esitamist ja tasumist koheselt õmblemisse.

Toote tunneb ära toote juurde lisatud märkega “Designed by Styled”.  E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad müügilepingu jõustumise hetkest.

Tagastamistingimused:

1. Kliendil on õigus kaup mitte sobivusel ümber vahetada või tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

Tagastatav kaup peab meieni jõudma mitte hiljem kui 14 päeva peale kauba kätte saamist Kliendi poolt . Kui Klient teatab tagastussoovist 14 päeva hiljem peale kauba kätte saamist, ei kohustu Styled OÜ enam kaupa tagasi ostma.

Ostja peab kauba tagastamist soovist teatama võimalikult kiiresti. Rikutud või kasutatud kaup tagastamisele ei kuulu. Tagastatav kaup peab olema kahjustamata, kasutamata, siltidega, originaalpakendis ja korralikult pakitud.
2. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Kliendi pangakontole 14 tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 30 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Styled OÜ poolt. Kauba tagastamiseks edastab Klient vastavasisulise teate e-posti aadressile info@styledcollection.ee või Styled OÜ facebooki lehele.
3. Tagastamistingimuste järgi makstakse tarbijale tagasi raha tagastatud kauba eest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja ja postikulusid ei tagastata, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb
asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

E-poest ostetud kaupadele kehtib tarbijale 14-päevane tagastusõigus, mis ei laiene juriidilisele isikule ega firmale.

Samuti ei kuulu tagastamisele eritellimusena vastavalt Kliendi mõõtude järgi õmmeldud tooted.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine:

Meie e-pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili
aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada
kaupa.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui
ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma
soovist otsepostituse teadete saamiseks.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes
sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine:

1. Vastavalt Võlaõigusseadusele (VÕS, 11. peatükk, paragrahv 218 lg 2) on Kliendil õigus pretensiooni esitada kahe aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas toote ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.
2. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib Klient nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist. Raha tagastamist on võimalik nõuda juhul, kui asendamine mõistliku aja jooksul pole osutunud võimalikuks sobiva toote puudumise tõttu (VÕS, 11. peatükk, paragrahv 222, lg 1).
3. Ootamatu defekti ilmnemisel peab Klient saatma e-kirja aadressile info@styledcollection.ee järgneva infoga: Kliendi nimi ja kontaktandmed; kaebuse esitamise kuupäev; tootel ilmnenud defekt, palume lisada ka fotod; Styled OÜ’le esitatav nõue; arve number, võimalusel lisada arve koopia.
Styled OÜ ei vastuta: Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest.(nt pesemise või triikimisel valitud vale kuumus). Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.
Tarbija saab lepingu eseme lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Taganemise avalduse tüüpvorm on saadaval alloleval veebilehel
https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1030/1201/4001/JM_m41_lisa1.pdf
Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Klient ja Styled OÜ Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.
Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui Styled OÜ’l õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.

Vara E-poe veebilehel ja Facebook fännilehel on Müüja omand ja kaitstud autoriõiguse seadusega.  Intellektuaalse omandi kopeerimine, levitamine, kommertseesmärkidel avaldamine, massimeedias kasutamine või muul viisil kasutamine ilma autori nõusolekuta on keelatud.